کولر گازی یک تکه DKB تابلوبرق


کولر گازی صنعتی یک تکه خنک کننده اتاق برق تابلو فرمان ها از 28000 تا 80000

کولر تابلو برق به صورت یک تکه بوده و به تابلو برق متصل میگردد و باعث خنک کاری تابلو برق میشود در این روش نیازی به خنک کردن محیط نمی باشد. این کولر ها قابلیت کار کردن در هوای آزاد را دارا می باشند.

قابلیت های کولر های صنعتی یک تکه :اولین قدم در خرید کولر های صنعتی یک تکه جدید برای یک سیستم تهویه مطبوع تعیین یا برآورد قابلیت ها و ظرفیت آن است.

برای انجام این کار3 پارامتر زیر باید تعیین گردند.

1. نرخ جریان هوا در کنداسور.

2. دمای ورود هوا به کندانسور(برگشت)

3. دمای هوا خروجی از کندانسور.

 4. دمای حباب خیس ورودی تفاوت بین دمای هوا ورودی و خروجی کندانسور بازه مورد نیاز را تعیین می کند.

شركت صنعتی مبتکران سرما ساز  در سال 1390 با هدف ارتقای ســطح دانش و فنی كشور و اجرای پروژه های تاسیساتی و تخصصی توسـط تنی چند از مــهندسین دانشكده فنی دانشگاه تهران تاسیس شد و با تولید کولر گازی تابلو برق و تابلو فرمان cnc و واردات انواع تجهیزات صنعتی فعالیت خود را آغاز كرد و با تلاش و كوشش مدیریت كارآمد و با تجربه 30 ساله متخصصان شرکت در خصوص فعالیت های صنعتی و برودتی عنوان یكی از شركت های نخست تولید كننده دستگاههای خننک کننده تابلو برق مـــطرح گردیده و با اخذ پروانه كسب و بهره برداری رسما یه عرصه تولید كنندگان صنایع داخلی پیوست و در تاریخ 2/5/1390 تحت شماره741 به ثبت رسید.

لازم به ذكر است كه این شركت تنها طراح تولید كننده تخصصی کولرهای گازی پک کامل یک تکه  است كه تمــامی نیازهای صنعتی  کارخانجات و سایر موارد را فراهم می سازد. و تكنولوژی تولید یک پارچه بودن کولر گازی تابلو برق مطابق جــــدیدترین استانداردهای جهانی می باشد.