کولر گازی مدل سانتریفوژی تابلو برق


کولر گازی مدل سانترفیوژی با قابلیت نصب در فضایی دور از تابلو و تنظیم دمای اتومات و دیفراست

این کولرهادر محیط هایی که جایی برای نصب کولر وجود  ندارد نصب و فضایی دور از تابلو توسط لوله خرطومی هوا به تابلو ارتباط داده می شود.

 

 

مدل WINDYکولر گازی سانتر فیوژی
به دليل آلودگي‌های محيط كارخانجات در قسمت كندانسور دستگاه فيلتری تعبيه شده است كه از ورود ذرات معلق و گرد و‌غبار به داخل پرّه‌های كندانسور جلوگيری مي‌كند.


نصب سريع و آسان و رایگان

نمونه نصب شده در شرکت بلور شیشه کاوه

کولر گازی سانترفیوژی

مشاوره در خرید و طراحی سیستم های خنک کننده  تابلو برق را به مبتکران سرما ساز بسپارید.

سوابق درخشان كاری ،كیفیت قابل قبول و برتر و خدمات پس از فروش و از همه مهمتر وجدان كاری و تعهد به قراردادها با مشتری ، ضامن موفقیت شركت مبتکران سرما ساز می باشد. شركت صنعتی مبتکران سرما ساز پس از 35 سال تلاش مستمر و انجام اصلاحات در زمینه تولید دستگاهها با بالاترین كیفیت ممكن و اقداماتی مانند افزایش میزان خنک کاری موضعی و فشار و كاهش میزان گرما و حرارت در تابلو برق ها  و مصرف حداقل قدرت الكتروموتور اقدام به چاپ جدیدترین كاتالوگهای فنی محصولات خود نموده است.كه در صورت درخواست متخصصین گرامی نسخه كاملی از كاتالوگها به همراه رزومه ارائه خواهد گردید.ضمناً مهندسین و كارشناسان محترم می توانند از نمونه های درخواستی خودشان به این شرکت درخواست خرید بدهند زیرا این شرکت قادر به طراحی و تولیدبیش از 50 مدل کولر گازی تابلو برق و تابلو فرمان ها می باشد.در ضمن این شركت بر حسب درخواست مشتریان قادر به واردات محصولات خارجی نیز می باشد.